Na imprezy weselne proponujemy połączenie miksowania djskiego z obsługą wodzirejsko-konferansjerską oraz grą na instrumentach (gitara akustyczna).
- toasty  śpiew (100 Lat, Gorzka Wódka,  z towarzyszeniem gitary akustycznej)
- wejście wokalne jako przerywnik biesiadny - wspólne śpiewy gości za stołami  (toasty, miesiące, piosenki do wspólnego śpiewania za stołami itp) (w zależności od ustaleń)
wejście wokalne z  klasyką rocka do posłuchania i wspólnego pośpiewania (w zależności od ustaleń)
-   animacje gości, prowadzenie oczepin oraz zabaw integracyjnych
 
 
Na wesela oraz imprezy okolicznościowe polecamy szereg animacji oraz zabaw dla gości. 
Program takich dodatków prezentujemy indywidualnie w zależności od zapotrzebowania oraz wizji eventu przedstawionej nam przez zamawiającego.
Polecamy: Gry i zabawy integracyjne, animacje taneczne,  Animacje dla dzieci.
 
Quiz "ala Familiada" -  Zasady konkursu podobne do telewizyjnego pierwowzoru. Do tego  typu zabaw używamy specjalnych urządzeń elektronicznych służących do sygnalizacji zgłoszeń, zliczania punktów  i odpowiedzi uczestników teleturnieju.
Młoda Para przygotowuje nam zestaw pytań dotyczących ich preferencji i szczegółów na które chciała by żeby goście udzielili odpowiedzi. Zwycięzcy otrzymują nagrodę. 
Turniej Familiada:
 
Pierwowzorem jest teleturniej znany z TVP2
 W zabawie biorą udział 2 drużyny składające się z gości.
Rolę kapitanów drużyn przyjmują Świadkowie (Drużbowie).
Drużyny są maksymalnie pięcio osobowe. Zawodnicy będą kolejno podchodzić do prowadzącego i za pomocą specjalnego urządzenia elektronicznego walczyć o pierwszeństwo do udzielenia odpowiedzi na pytania. Pytania będą dotyczyły Młodej Pary.
Np:
Gdzie się poznali ? Jakie są ich zainteresowania i pasje ? Wspólne wyprawy ? itp.  Mogą też i powinny być przygotowane pytania tzw. “z przymrużeniem oka”, zmuszające uczestników do obliczenia, oszacowania odpowiedzi. np. Ile razem wzrostu mają Państwo Młodzi ?
Mile widziane są też pytania zmuszające do zgadywania tzw.“ strzału”, np. Ile par butów ma Pni Młoda ? itp. Wygrywa odpowiedź najbliższa właściwej liczbie.
Prawidłowe odpowiedzi są  punktowane i po zsumowaniu przynoszą jednej drużynie zwycięstwo.
Należy przygotować 10-12 Pytań + 2 rezerwowe, oraz zaplanować nagrodę dla zwycięzców.
 
Quizy video - to zestaw pytań z wielu kategorii posortowanych tematycznie, w zależności od  charaktreru imprezy. Prowadzone są przez konferansjera przy użyciu projektora multimedialnego oraz specjalnego sprzętu elektronicznego naszej własnej konstrukcji.
 

 

 

Duet konferansjersko-djski, który poprowadzi imprezę od momentu pojawienia się Młodej Pary, aż do wyjścia gości. Dobierze odpowiednią muzykę do wszystkich części imprezy: obiadu, przerw na poszczególne posiłki, setów tanecznych, podziękowań, tortu, pierwszego tańca. Nie pozwoli gościom  za długo siedzieć przy stołach serwując najgorętsze hity zarówno te starsze jak i totalne nowości z uwzględnieniem preferencji zamawiającego. Ze smakiem poprowadzi oczepiny, animacje  oraz zorganizuje wszelkie toasty  i dopilnuje całego przebiegu imprezy uwzględniając cały czas sytuację na parkiecie.

Na wszelkiego rodzaju imprezy na których potrzebna jest dobra muzyka w najwyższej jakości polecamy połączenie miksowania djskiego, wizualizacji oraz gry na żywo w różnych konfiguracjach.

Połączenie elastyczności miksowania djskiego oraz gry na instrumentach na żywo gwarantuje odpowiednią jakość oraz dobór muzyki do praktycznie każdego rodzaju wydarzenia.
Proponujemy swoje usługi zarówno na imprezy stricte taneczne, jak i eleganckie wieczory muzyczne i bankiety - gdzie ważna jest nie tylko muzyka, ale i oprawa wizualna.

Evergreeny oraz nowości muzyczne, odpowiednio dobrane do charakteru Twojej imprezy:
Smooth jazz, bossa nova, soul, klasyczne disco, rock'n'roll, rythm'n' blues, klasyka rockowa, polskie nieśmiertelne szlagiery i wiele innych dobrych rytmów.

Pracujemy w konfiguracjach Dj + sax & skrzypce. Do tego profesjonalna obsługa konferansjerska oraz sprzęt oświetleniowo - nagłośnieniowy najwyższej jakości.