Poszukujesz odpowiedniego dj'a na swoją imprezę klubową, imprezę firmową, pokaz mody lub inną imprezę okolicznościową?  Naszą ekipę tworzą najlepsi specjaliści  w zakresie oprawy muzycznej w Lublinie.

Doskonała technika, wieloletnie doświadczenie w zestawieniu z ogromną wiedzą na temat muzyki gwarantuje udany dobór repertuaru na każdego rodzaju event.

Polecamy organizację cyklicznych imprez klubowych, live actów,  imprez okolicznościowych z udziałem naszej ekipy dj'skiej oraz gości specjalnych.

Zorganizujemy także karaoke z licencjonowanymi podkładami oraz odpowiednią obsługą konferansjerską i obsługą sprzętową (mikrofony bezprzewodowe, odpowiednie nagłośnienie, projektory multimedialne, oświetlenie itp.)

W swoich działaniach nie ograniczamy się jedynie do klubów.  W związku z tym, że dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz całym niezbędnym sprzętem jesteśmy w stanie zorganizować imprezę praktycznie w każdym miejscu.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W celu odpowiedniego doboru dj'a do charakteru eventu zapraszamy  także do kontaktu telefonicznego: 509335820 Michał.

 

 
DR EMBE - Właściciel i manager Agencji Artystyczno-Promocyjnej Fn(x).
Dj, VJ, pomysłodawca oraz promotor wielu cyklicznych imprez tanecznych i koncertów. Z wykształcenia jest socjologiem kultury o specjalizacji animator i menedżer kultury.

Swoją przygodę z muzyka i djingiem rozpoczął w późnych latach 90. 

W czasie swojej działalności muzycznej  Dr Embe współpracował z wieloma klubami lubelskimi  (Megido, Iguana Cafe, Obsesja, Birbant, Studio 32, Hollywood Cafe, D-Sign, MC, CaxMafe, GitBeat - Lubartów, Komitet, Enjoy Club & Bowling).

Miksował muzykę także w wielu klubach w Polsce: Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi, Radomsku czy Białej Podlaskiej. Pełnił funkcję menadżera artystycznego klubów: Quality Music,  Klubokawiarnia Komisariat w Puławach, Enjoy Club & Bowling, Klubokawiarnia Komitet. 

Współpracuje  także z wieloma firmami oraz agencjami eventowymi  w zakresie organizacji i oprawy muzycznej, wizualnej oraz przygotowania programu artystycznego. Doskonale posługuje się słowem mówionym, co często przejawia się w prowadzeniu imprez muzycznych, okolicznościowych, koncertów oraz warsztatów. 

Jest współautorem wielu live actów i showcase'ów djsko - wokalnych prezentowanych w klubach i na innych imprezach, między innymi podczas wieloletniego cyklu Let's Groove prezentującego muzykę funk, soul, 70/80's disco w lubelskiej w Klubokawiarni Komitet. W ramach cyklu występowała czołówka lubelskich dj'ów oraz muzyków klubowych, a także goście specjalni w osobie  funkowych djów z Warszawy, Łodzi i innych miast.
W swoich setach prezentuje wiele gatunków muzycznych, zarówno klasycznych z lat 60/70/80/90/00 jak i absolutnych nowości, łącząc je w jedną spójną całość. 

Sponji - muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, dj. Perkusista w Dodo is not Dead, Dry Time, Drown.  Zna się na muzyce od strony technicznej jak i tej rekreacyjnej. Wykształcenie muzyczne zapewnia mu  wiedzę na temat realizacji dźwięku. Na parkiecie miksuje wszelkiego rodzaju taneczne utwory począwszy od rock&rolla na  współczesnej elektronice koncząc. Doskonale potrafi wczuć się w atmosferę imprezy. Prowadzi karaoke oraz imprezy okolicznościowe. 

Kluby w których grywał: Enjoy, Cax Mafe, Mąka, RockBar.

 

 

 

 

 

Miksowaniem muzyki zajmuje się od końca lat 90. Organizator licznych imprez muzycznych. Wieloletni rezydent  klubów. (Zamość: Elektrownia, Lublin:  Oranżada, Czekolada, Klub 68, Klubokawiarnia Komitet, Puławy: Klubokawiarnia Komisariat).

Specjalizuje się w szeroko pojętej muzyce klubowej - zarówno tej klasycznej, jak i nowych brzmieniach.

Doskonale sprawdza się nie tylko na imprezach klubowych, ale i na imprezach firmowych, bankietach, imprezach okolicznościowych.

 

 Tofifi- dj oraz manager kreatywny, współpracuje z lubelskimi klubami od kilku lat, doskonale czuje się w klimatach latino, rnb, funk.  Zawsze na czasie z muzycznymi nowościami. Taka mieszanka sprawia, że parkiet nigdy nie jest pusty. Doświadczenie zdobyte podczas wydarzeń klubowych jak i zamkniętych pozwala mu czuć się pewnie w każdej eventowej sytuacji. 

Ma duże doświadczenie w pracy z mikrofonem. Prowadził imprezy we współpracy z największymi stacjami radiowymi, wydarzenia kulturalne, warsztaty, jako jeden z nielicznych polskich dj’ów występował na drugiej półkuli globu

Kluby w których miał przyjemność grywać: Diamond, Enjoy Club & Bowling, Komitet, Wyzwolenie, Cax Mafe, Pauza.