Dzięki szerokim horyzontom oraz doskonałej znajomości muzyki różnych okresów oraz zakątków Świata jesteśmy w stanie zaproponować i zrealizować wiele wariantów imprez tematycznych.

Nie ograniczamy się tylko do sprawdzonych schematów, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Nowe wyzwania stanowią dla nas doskonały grunt do popisu.

Imprezy tematyczne sprawdzają się doskonale zarówno w klubie, jak i na prywatnym przyjęciu (imprezie urodzinowej, imprezie firmowej, wieczorze panieńskim czy kawalerskim).

 

SALSA  w klubie.

 

 

ZUMBA  w klubie.

Animacje Zumbowe to świetna atrakcja na eventach, weselach i klubach, dyskotekach. Najnowszy krzyk mody na parkietach imprez zorganizowanych. Animator poprowadzi program taneczny wraz gośćmi i rozkręci każdą imprezę. Goście nie muszą umieć tańczyć - ale za to będą dobrze się bawić! Gwarantuję, że wszystkie Panie odnajdą w sobie latynoską krew, a panowie poczują się jak prawdziwi macho.

Zumba w slangu kolumbijskim znaczy baw się i tańcz. Magia tej formy zabawy polega na tym, że nawet nie wiesz, w którym momencie wcielasz się w Shakirę czy Beyonce. Nie ma nic lepszego by ruszyć nawet najbardziej zagorzałego miłośnika podpierania ścian na imprezach. Proste kroki, dużo zabawy, tysiące uśmiechów i niezapomniane chwile – to zapewni dyplomowana i doświadczona instruktorka, w której płynie latynoska krew.

 

 

 

 
TWIST AND SHOUT
Największe taneczne rockowe szlagiery lat 50/60/70/80: rock'n'roll:rockabilly: rythm'n'blues: rock classic: boogie woogie.  Na tego typu imprezach usłyszymy także znane tematy muzyczne z kultowych filmów nawiązujących do minionych lat: "Grease", "Footloose", "The Commitments", "The Blues Brothers".
Zadbamy także o efekty świetlne i stylowe wizualizacje, które pomogą wczuć się w klimat imprezy.
 
 

 

 

 

KLASYCZNE DISCO, SOUL, FUNKY, FUNKY HOUSE

Od klasycznego disco po współczesne hity klubowe.
Styl znany pod nazwą disco, powstał w USA na przełomie lat 60 i 70 pośród społeczności afroamerykańskich i hiszpańskich. Najistotniejszy wpływ na powstanie gatunku miały gatunki funk, salsa i soul. Później przez lata ewoluował i przenikał do rożnych wariantów tanecznej muzyki klubowej.

Prezentujemy hity lat 70/80, które rozbrzmiały w amerykańskich klubach tego okresu: The Loft, Studio 54, Paradise Garage.
Obowiązkowo z naszych głośników popłyną utwory z kultowych filmów: "Gorączka Sobotniej Nocy", "Dzięki Bogu już Piątek" czy "Roller Boogie". Pojawiają się także współczesne numery nawiązujące do stylistyki muzyki dyskotekowej z lat 80/90/00/10: italo disco, euro disco, klasyczny house, dance, disco house, nu disco.

 

 

Podczas imprez tematycznych dużą wagę przykładamy do  efektów świetlnych i stylowych wizualizacji wyświetlanych na projektorach multimedialnych, które pomagają oddać klimat imprezy.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować imprezę retro miksowaną z gramofonów oraz oryginalnych płyt winylowych.