Sekretem karaoke, oprócz dobrych śpiewaków, jest bardzo dobra jakość podkładów muzycznych, odpowiednie nagłośnienie oraz realizacja dźwięku. Do tego dochodzi charyzmatyczne prowadzenie imprezy przez naszych djów i konferansjerów.

Każda z imprez jest realizowana przez profesjonalnego realizatora na sprzęcie najwyższej jakości, co jest gwarancją odpowiedniego poziomu naszych imprez karaoke.

Posiadamy licencjonowane podkłady w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim. Profesjonalne mikrofony zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, projektory i TV LED, profesjonalne odsłuchy.

Organizujemy karaoke zarówno jako wydarzenia cykliczne w lokalach na imprezach ogólnodostępnych, jak i na specjalne życzenie podczas imprez zamkniętych.

 

 

Karaoke doskonale sprawdza się także jako uzupełnienie imprez firmowych, imprez urodzinowych, imprez dla dzieci. Zdarzało nam się także organizować karaoke podczas imprez weselnych.

Poniżej przedstawiamy galerię z jednej z naszych imprez odbywających się w Rock Barze na Miasteczku Akademickim.

 

 

 

Zapraszamy także do naszych grup na FB - ROCKOWY LUBLIN i KARAOKE LUBLIN, gdzie promujemy najciekawsze wydarzenia i informacje związane z karaoke w Lublinie.