Od klasycznego disco po współczesne hity klubowe.

KLASYCZNE DISCO, SOUL, FUNKY, FUNKY HOUSE


Styl znany pod nazwą disco, powstał w USA na przełomie lat 60 i 70 pośród społeczności afroamerykańskich i hiszpańskich. Najistotniejszy wpływ na powstanie gatunku miały gatunki funk, salsa i soul. Później przez lata ewoluował i przenikał do rożnych wariantów tanecznej muzyki klubowej.

Prezentujemy hity lat 70/80, które rozbrzmiały w amerykańskich klubach tego okresu: The Loft, Studio 54, Paradise Garage.
Obowiązkowo z naszych głośników popłyną utwory z kultowych filmów: "Gorączka Sobotniej Nocy", "Dzięki Bogu już Piątek" czy "Roller Boogie". Pojawiają się także współczesne numery nawiązujące do stylistyki muzyki dyskotekowej z lat 80/90/00/10: italo disco, euro disco, klasyczny house, dance, disco house, nu disco.

 

 

Podczas imprez tematycznych dużą wagę przykładamy do  efektów świetlnych i stylowych wizualizacji wyświetlanych na projektorach multimedialnych, które pomagają oddać klimat imprezy.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować imprezę retro miksowaną z gramofonów oraz oryginalnych płyt winylowych.