Na wesela oraz imprezy okolicznościowe polecamy szereg animacji oraz zabaw dla gości. 
Program takich dodatków prezentujemy indywidualnie w zależności od zapotrzebowania oraz wizji eventu przedstawionej nam przez zamawiającego.
Polecamy: Gry i zabawy integracyjne, animacje taneczne,  Animacje dla dzieci.
 
Quiz "ala Familiada"  Zasady konkursu podobne do telewizyjnego pierwowzoru.
Do tego  typu zabaw używamy specjalnych urządzeń elektronicznych służących do sygnalizacji zgłoszeń, zliczania punktów  i odpowiedzi uczestników teleturnieju. Młoda Para przygotowuje nam zestaw pytań dotyczących ich preferencji i szczegółów na które chciała by żeby goście udzielili odpowiedzi.  W zabawie biorą udział 2 drużyny składające się z gości. Rolę kapitanów drużyn przyjmują Świadkowie (Drużbowie). Drużyny są maksymalnie sześcioosobowe. Zawodnicy będą kolejno podchodzić do prowadzącego i za pomocą specjalnego urządzenia elektronicznego walczyć o pierwszeństwo do udzielenia odpowiedzi na pytania.
 
 
 
Quizy video - to zestaw pytań z wielu kategorii posortowanych tematycznie, w zależności od  charaktreru imprezy. Prowadzone są przez konferansjera przy użyciu projektora multimedialnego oraz specjalnego sprzętu elektronicznego naszej własnej konstrukcji.