wydarzenia

Zapraszamy na nasze wydarzenia cykliczne organizowane w lokalach lubelskich. Imprezy tematyczne, koncerty, karaoke, imprezy video, quizy interaktywne.

Moi drodzy specjalnie z okazji półmetka wakacji odpalamy nowy projekt muzyczny, który jak mamy nadzieję zagości na stałe na klubowej mapie województwa lubelskiego.
Klubowa domówka na dwóch piętrach kultowego obiektu - Willa Starówka, położonego w Wąwozie Nałęczowskim przy ulicy Zygmunta Chmielewskiego 4 w Nałęczowie.

Do Waszej dyspozycji oddajemy dwa piętra z najlepszymi dj'ami, bogato zaopatrzony bar, kuchnię, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. 
Startujemy już w sobotę 11 sierpnia.

Na dolnym poziomie podczas imprezy z głośników popłynie solidna dawka klasycznych brzmień, zarówno znanych jak i tych nieco zapomnianych. Największe taneczne szlagiery lat 60/70/80/90: rock'n'roll: klasyczne disco, italo disco, taneczny pop lat 70/80/90, dance lat 90.

Na poziomie górnym nasi dj'e zaprezentują selekcję współczesnej muzyki tanecznej, remiksy i ciekawe mashupy.

Do godziny 21 00 z listy Fb wstęp wolny. Bilet 10,-. 
Organizator zastrzega sobie prawo selekcji gości.

 

 Podczas warsztatów będziecie mogli:
- uczestniczyć w prezentacjach nowoczesnego sprzętu i oprogramowania:
* Serato Video, Serato Dj
* Colorcode - miksowanie wizualizacji przy użyciu Ipada
* Algoriddim djay/vjay
* Sony Vegas - podstawy montażu video.
Skupimy się szczegółowo na możliwościach kreatywnego wykorzystania tych urządzeń podczas dj/vj'ingu. (miksowanie, remiksowanie, sampling, Dvj'ing)
- nabyć zarówno podstawową wiedzę o kreatywnym wykorzystaniu obrazu w połączeniu z dźwiękiem, jak i podszkolić się w wyżej wymienionych dziedzinach,
- spotkać się i wymienić doświadczenia z osobami profesjonalnie zajmującymi się organizacją wydarzeń artystycznych, promotorami, djami, vjami.

W soboty zapraszamy na organizowane przez nas wydarzenia  cykliczne w Klubokawiarni Komitet w Lublinie - Krakowskie Przedmieście 32. Polecamy imprezy tematyczne, koncerty, live acty. Imprezy te skierowane są do dojrzałego odbiorcy, ceniącego sobie kulturę oraz dobrą muzykę. W klubie obowiązuje selekcja, wstęp od 21 roku życia.

Podczas imprez prezentujemy przegląd szlagierów lat 60/70/80/90 ubiegłego stulecia oraz współczesne utwory muzyczne. W naszych setach pojawia się spora dawka rock'n'rolla, blues'a, klasycznego disco, funku. Dużo latino w postaci salsy, samby, merenque, bachaty. W programie znajdzie się także spora dawka polskiej muzyki z lat 70/80 oraz wybrane numery współczesnych wykonawców. 

Za mix muzyki odpowiedzialni są rezydenci klubu: Dr Embe,  Endru Vega i Dj Tofifi. Pojawiają się także goście specjalni w postaci zespołów muzycznych oraz muzyków i wokalistów.

Startujemy po 21 00.  Rezerwacje: 782 298 262

 • 2013_04_04.jpg
 • 2013_04_12.jpg
 • 2013_04_13.jpg
 • 2013_04_19.jpg
 • 2013_04_20.jpg
 • 2013_04_26.jpg
 • 2013_04_27.jpg
 • 2013_05_24.jpg
 • 2013_05_31.jpg
 • 2013_06_08.jpg
 • 2013_06_14.jpg
 • pt_fb.jpg

Vinyl Swap - akcja skierowana do wszystkich miłośników nośnika muzycznego - płyty winylowej, nierozerwalnie związanej z kulturą djską oraz turntablismem.
Jest to doskonała okazja do uzupełnienia swojej kolekcji oraz do poznania ciekawych ludzi pasjonujących się winylowym brzmieniem.
Zapraszamy przede wszystkim kolekcjonerów, djów oraz osoby, które chcą sprzedać, kupić lub wymienić płyty winylowe: zarówno używane jak i nowe egzemplarze.
Mile widziane są przede wszystkim osoby lubiące dobrą muzykę.
Będzie można posłuchać ciekawych utworów muzycznych, zaprezentować swoje płyty innym uczestnikom spotkania, poznać interesujących ludzi.

W sezonie akademickim zapraszamy do najbardziej rockowego lokalu położonego na terenie miasteczka akademickiego - Rock Bar'u. Spotykamy się tutaj średnio raz na dwa/trzy tygodnie na imprezie pt. Rockowe Karaoke!

Gwarantujemy moc rockowego grania i  śpiewów. Najlepsze rockowe kawałki zarówno polskie, jak i zagraniczne klasyki i nowości.

Zapraszamy także do naszych grup na FB - ROCKOWY LUBLIN i KARAOKE LUBLIN, gdzie promujemy najciekawsze wydarzenia i informacje związane z karaoke w Lublinie.